نمایش نوار ابزار

چند نفر مدیر سنندجی در کرمانشاه و ارومیه مدیر هستند؟

وقتی که به ادارات سنندج مراجعه می کنی باید لهجه اردلانی را تغییر دهی تا منظورت را متوجه شوند و یا فارسی صحبت کنی تا مطلب را تفهیم نمایی چون هر مدیری که تشریف فرما می شوند مجبوراند برای تسهیل امور افرادی را همراه خود بیاورند.
اما سوالی که مطرح است از اول انقلاب تا کنون چند مدیر سنندجی در کرمانشاه و ارومیه منصوب شده اند تابتوانند افرادی را همراه خود منتقل نمایند و خیر و برکتی را نصیبشان نمایند.
سوالی که از دولت محترم و نمایندگان ارجمند سنندج می شود این است. چرا از این مدیران لایق کرد کرماشانی و ارموی در استان های خودشان استفاده نمی کنید؟ و اگر قرار بر انتقال تجربیات است چرا از مدیران سنندجی استفاده نمی شود؟ و اگر در استان های همجوار استفاده نمی کنید چرا در شهر خودشان استفاده نمی شود؟
مقایسه زمان طاغوت با حکومت جمهوری اسلامی بسیار جای تامل است،؟ یعنی در کل این شهر یک آشناگر، یک فخری و یا یک…….پیدا نمی شود که همیشه باید منتظر مدیر وارداتی باشیم؟ آقایان مهندس علوی و دکتر مرادی بیان کنید دردهای مردم را تا مردم به شما رای دهند. در اسلام تبعیض و بی عدالتی و تضییع حقوق مردم وجود ندارد در نظام عدل علوی بحثی از شیعه و سنی نبود. حتی خوارج هم از حقوق یکسان برخوردار بودند . سنندجی ها هم شهروندان ایرانی هستند و می توانند مدیران خوبی باشند.

مطالب مشابه
دیدگاه ها

    Warning: Use of undefined constant redina_comment - assumed 'redina_comment' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/jalaljal/public_html/wp-content/themes/barad-new/comments.php on line 11
  • هیمن پاسخ به دیدگاه

    اقای جلالی زاده در نهایت احترام به شما این حرفها البته توام با کم لطفی شماست,مدیران سنندجی ؟شادمان ،حسام شریعتی اینها جزوه مدیران سنندجی هستند که البته توسط شورای شهر مورد حمایت شما عزل شدن,اقای جلالی زاده هیچ کس دل خوشی نه از اقای مرادی و نه از علوی دارد اما همین دوگانگی رفتار شما و اصلاح طلبان است که مع الاسف این شکست را برای انتخابات و امار مشارکتی افتضاحش به بار اورد وقتی اقای غریب سجادی و فردین زمانی دو عضوی شورای شهر با ان بازی مضحک شادمان را عزل کردن و شریعتی را صرفا بدلیل خصومت با اقای فردین زمانی از دور خارج کردن متوقع نباشید مردم در کنارتان باشند ,راستی از اقای غریب سجادی و فردین زمانی نمیپرسید چرا دیگر بازی استیضاح تمام شد چرا شهردار کرمانشاهی که عملا اززیکسری ادم معلوم الحال در پست های شهرداری استفاده می کند و تمام پروژه های شهر داری رو خوابانده دیگر حرفی از استیضاح به میان نمی اید,اقای جلالی زاده مردم سخن حقی را می جویند که ورای منافع حزبی باشد ,چرا در این مدت یک بار شما از افتضاح و فاجعه شهرداری که توسط فردین زمانی و غریب سجادی به ظاهر اصلاح طلب و انور رشیدی به ظاهر اصولگرا سخنی نمیگویید ,مردم از این دوگانگی در گفتار شما تعحجب دارند هر چند هنوز هم ما جایگاه و شان شما را با صدتا علوی و سالار مرادی عوض نمیکنیم متوقعیم در مقابل دزدیهای علنی فردین زمانی ,انور رشیدی و کج فهمی های بچگانه و ساده لوحانه غریب سجادی واکنش نشان دهید