نمایش نوار ابزار

مخارج قبرها را خرج تعریض جاده ها کنید

گزارش های پلیس راهور در مورد حوادث جاده ای و به ویژه قتلگاه های کردستان که اعتبار مسوولان و نمایندگان از گذشته تا حال را مورد خدشه قرار داده، چنان دل انسان را به درد می آورد که انسان در مقابل همه مسایل دچار شک و تردید می شود و در دلش نسبت به همه امور ایجاد سوال می شود.
راستی این همه پول که هزینه ساختن وباز سازی قبرها می شود اگر صرف توسعه راه ها و ساختن مدارس شود در نزد خداوند اجرش بیشتر است یا کارهایی که از نظر نقلی و عقلی هیچ توجیهی ندارد؟
این جاده مریوان که از سوی رضا شاه کشیده شده اگر هر سال یک کیلومترش را تعریض می کردند ما امروز کمتر شاهد این فجایع و خسارت ها می بودیم . واقعا من خودم در این جاده چند تن از دوستان و آشناهایم را از دست داده ام و هرگاه خبر تصادفی را در این جاده می شنوم دوباره نمک بر زخم هایم پاشیده می شود.
من نمی دانم آقایی که چندین سال مدیر راه استان بود در این مدت چکار کرد؟
امیدوارم مسوولان استان کردستان قاطعانه از رییس جمهور بخواهند که یک بودجه کلان و ضربتی را به راه های استان تخصیص دهند تا بیش از این شاهد فجایع ناگوار نباشیم.
از مجلس ششم که دوبانده کردن جاده کرمانشاه میاندوآب و همدان سنندج تصویب شد متاسفانه هنوز بخش زیادی ازآن انجام نشده در حالی که چندین سال می گذرد.
خداوند به زندگان ما خانه های مجلل و به مردگان ما قبرهای ساده عطا کند.

مطالب مشابه
دیدگاه ها