نمایش نوار ابزار

عزل بخشدار!

986796عزل جناب آقای دکتریحیا امینی ازبخشداری موچش موجب حرف وحدیث های زیادی شده است. گاهی انگشت اتهام موجب مسوولان و گاهی گلوله انتقاد به سوی نمایندگان پرتاب می شود.
به نظر نگارنده چنین اقدامی از سوی هر کسی انجام شده باشد یک اقدام عجولانه و احساساتی به شمار می آید اگر به سبب انتقاد نمایندگان بوده چنین عملی یک نوع تنگ نظری و عدم تحمل و مدارا و بسیار کار ناپسندی است.
اما اگر از سوی مسوولان به سبب مراعات قانون و یا ترس از جانبداری از یکی از کاندیداها صورت گرفته باشد باز هم نمی تواند مورد تایید باشد.
حضور یک مسوول در یک محفل دوستانه برای دیدار و یا پذیرش دعوت بدون هیچ گونه بحث و یا سخنی درباره انتخابات نمی تواند بحث برانگیز و یا موجب چنین برخورد انقلابی و قاطعی باشد.
زیرا شخصیت ،رفتار ،تعهد و تدین آقای امینی به گونه ای است که چه در مجفل دوستانه حضور پیدا کند و یا در هر گونه مراسم و مجلس دیگری حضور داشته باشد یک ذره بر مواضع ایشان در حفظ حق الناس خدشه ای وارد نمی کند. پس نباید نمایندگان و دولتیان از یک دیدار دوستانه و یا یک دعوت ساده بهراسند و از خدمات یک نیروی کارا و توانمند و خدمتگذار مردم را محروم نمایند.
باور کنید در این دیدار دوستانه که به عزل بخشداری حقوقدان و قانونمدار منجر شد آنچه که از زبان ایشان برآمده، هیچ ربطی به مسایل انتخابات نداشته تا ذهن برخی از افراد را آشفته نماید. و اگر چنین باشد باید از این به بعد مسوولان را در قرنطینه قرار داد تا با دوستانشان ارتباطی نداشته باشند.

مطالب مشابه
دیدگاه ها