نمایش نوار ابزار

سرمایه هایمان را به وسیله دشمنان دانا و دوستان نادان به هدر ندهیم

چند روزی است متاسفانه بازار دلسوزان ملت فعالان مذهبی و مدنی گرم شده است، کسانی که در داخل کشور نیستند و با روحیه، سابقه و شخصیت افراد آشنا نیستند، تحت تاثیر قلم های زهرآگین و گلوهای چرکین و متعفن  و زبان های  نیشدار  قرار می گیرند که خدمه ی بی هویتی هستند که با فرمان برخی از قدرت طلبان و به خاطر حطام دنیوی و گرفتن جیره و مواجب  از دست اربابان به هتک شخصیت دلسوزان دین و ملت می پردازند.

هر چند کسانی که در دل مردم جای دارند و هوای خدمت در سر با این بادها نمی لرزند، اما گاهی عوام ساده دل تحت تاثیر قرار می گیرند، ناآگاهانه به تکرار اراجیف آنان می پردارند.

همگان می دانند که در اتاق فکری که سه سال است تشکیل شده است، تصمیم بر آن است که فعالان مدنی، سیاسی و مذهبی کردستان تخریب و با انتساب دروغ ها و شایعه پراکنی ها بر ضد آنان در فضای مجازی، تکرار آن ها از سوی خارج نشینان صحنه را برای ترکتازی ملیجک ها و ملخ ها و دورنگ ها و هفت رنگ ها فراهم کنند تا با فراهم کردن یک سفر اروپایی و یک مناقصه و یک دفتر مخابراتی حراج به سرمایه های این ملت بزنند.

یک روز ملا احمد بهرامی را در جوانرود متهم می نمایند و روزی جلال شریعتی را تخطئه می کنند و روزی فرماندار دانشمند سنندج را متهم به زمین خواری و سو استفاده می نمایند. در حالی که گناه این اشخاص مردمی بودن و  آزاده بودن است ولاغیر.

خداوند فرموده  است، چیزی را که به آن علم نداری، پیروی مکن چون گوش و دیده و دل شما مسئول است. و اگر فاسقی برای شما خبری آورد تحقیق کنید، مبادا از روی ناآگاهی به افرادی تهمت بزنید و بعد پشیمان شوید. متاسفانه امروز  افراد بی تقوا و بی تعهد با زبان و قلم به جان افراد افتاده و به جرح و طعن آنان پرداخته اند که موجب رسوایی در دنیا آخرت است.

امید است این افراد به خود آیند و برای زندگی ناچیز دنیوی و در مقابل مزد بی مقدار  تخریب افراد، آخرت خود را تباه نسازند.

مطالب مشابه
دیدگاه ها