نمایش نوار ابزار

روحانی واقع گراست و اهل عوام‌فریبی نیست

دکتر جلال جلالی‌زاده فعال سیاسی و از چهره‌های بنام و شاخص اصلاح‌طلبی در کردستان، دولت تدبیر و امید را دولتی واقع‌گرا خواند و گفت: رئیس جمهور شخصیتی به دور از شعارزدگی است و عوام‌فریبی در فرهنگ سیاسی و اخلاقی او جایگاهی ندارد.

نماینده مجلس ششم ، سفر رئیس جمهور در آغازین روزهای سال نو برای افتتاح چندین طرح مهم در بخش‌های مختلف  در کردستان را مهم ارزیابی کرد و افزود: افتتاح طرح‌های مهم اقتصادی نشان از اهتمام دولت به حل مشکل بیکاری و افزایش سطح معیشت مردم استان است.
وی با بیان این که روحانی به وعده‌های خود حتماً عمل می‌کند ادامه داد: امیدوارم در این سفر رئیس جمهور بر تحقق وعده‌های خود تاکید دوباره کند چرا که این مسأله موجبات دلخوشی مردم را فراهم و زمینه را برای مشارکت گسترده در انتخابات پیش رو فراهم می‌کند.
جلالی‌زاده با اشاره به این که دکتر روحانی وارث دولت اصلاحات است و از هرگونه قدرت‌طلبی به دور است گفت: رئیس جمهور حاضر نیست با دادن وعده‌های توخالی و بخشش پول همانند دولت قبل بر مشکلات کشور بیافزاید.
این چهره اصلاح‌طلب عملکرد دولت یازدهم را با توجه خزانه خالی بر جای مانده از دولت قبل و مشکلات عدیده دیگر مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: مردم کردستان مردمانی قدرشناس هستند و برخلاف جنجال‌های معمول برخی از عوام فریبان که می‌خواهند ذهنیت مردم را مخدوش کنند، قدردان تلاش‌های روحانی و دولت او هستند.

دیدگاه ها