نمایش نوار ابزار

خوشا شیراز و وضع بی مثالش!

65465شاید خواجه ی بزرگوار همین بیت را مانند سایر ابیات دیوانش با ابهام و دوپهلو گفته باشد و چشمی هم به امروز داشته است که نه تنها با دشمنان مدارا نیست بلکه با دوستان هم مروتی مشاهده نمی شود . چه کسی گمان می کرد که روزی دکتر علی مطهری فرزند شهید مطهری نماینده ی مجلس نتواند به آسانی و بدون ضرب وجرح در شهر سعدی و حافظ سخن رانی کند ؟؟؟
کجا رفت کلام خدا :که به بندگانم مژده دهید سخنان را بشنوند و بهترین را انتخاب کنند . این قانون شکنان از کدام آیه ی قرآن پیروی می کنند ؟ جز از کلام واهی النصر بالرعب.
اگر من به جای استاندار شیراز می بودم به جای اظهار تأسف فورا استعفا می دادم هرچند نه سنی استاندار می شود ونه تا کنون هیچ مسئولی جرأت دست کشیدن از شیرینی مقام را به خاطر دفاع از حقوق مردم داشته است.

دیدگاه ها

    Warning: Use of undefined constant redina_comment - assumed 'redina_comment' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/jalaljal/public_html/wp-content/themes/barad-new/comments.php on line 11
  • حامد احمدي پاسخ به دیدگاه

    واقعا جاي تأسف است كه شخصي سياسي و مذهبي نتواند آزادانه سخنان خويش را ايراد نمايد و سطح تحمل اين قدر پايين باشد و مسئولان نيز براي جلوگيري از اين حادثه فقط نظاره گر باشند و هيچ كاري نكنند …