نمایش نوار ابزار

جلالی زاده : حداد عادل جایی در تفکر اهل سنت تهران ندارد

41921_432از صبح امروز لیستی عجیب با حضور نامزدهایی از تندروترین گروه‌های سیاسی اصولگرا در حال انتشار در فضای مجازی است. این لیست انتخاباتی نام‌هایی همچون زاکانی، حدادعادل و مصباح را در خود جای داده است و در پایین برگه نام جامعه اهل سنت تهران خودنمایی می‌کند.
به همین منظور دکتر جلالی زاده ضمن تاکید بر جعلی بودن این لیست گفت جماعت اصلاح پیش از این بیانیه انتخاباتی خود را صادر کرده است که می‌توانید متن کامل آن را در ارگان خبری‌ این مجموعه بخوانید. جماعت اصلاح افراد مشخصی هستند که گمان نمی‌کنم یک نفر یا دو نفر از اصولگرایان در آن حاضر باشند.
جلالی زاده همچونین گفت: جامعه اهل سنت تهران هم در بیانیه ای جداگانه از لیست آقای دکتر عارف و لیست دکتر مطهری در انتخابات مجلس و لیست خبرگان مردم در انتخابات خبرگان و البته دو سه نفر مستقل حمایت کرده است.
عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت تاکید کرد، حداد عادل در لیست جامعه اهل سنت تهران نیست. جامعه اهل سنت تهران مواضع حداد عادل نسبت به اهل سنت را خوب می‌شناسند و می‌دانند که حداد عادل در هیچ نوشته و گفتاری از اهل سنت و مطالبات آنان حمایت نکرده است و تفکر او مورد تایید اهل سنت نیست.

پایگاه خبری تحلیلی پویش: کد خبر: ۶۷۲۸۸
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ – ۱۵:۱۱
مطالب مشابه
دیدگاه ها