نمایش نوار ابزار

پیام برای اعتصاب کنندگان چشمه بل

867878

نمایی از کانی بل از داخل چشمه

به نام خداوند زندگی و طبیعت

خداوند هستی بخش وناظم کاینات از آغاز تا امروز همه امکانات ووسایل لازم را برای ما فراهم کرده تا در روی این کره خاکی در رفاه واسایش باشیم اما متاسفانه ما جانشینان نا خلف مانند دشمن به تخریب زیستگاه آدمیان ودیگر جانداران بی رحمانه مشعولیم و طبیعت هم در مقابل قهرش را شامل حال ما می گرداند. یکی از بهترین نعمت های خداوندی  ومهمترین منبع مایه حیات در منطقه محروم اورامان کانی بل و روستای تاریخی هجیج است که امروز به خاطر بی کسیومظلومیت مورد قهر قدرناشناسان قرار گرفت وطعمه بی تدبیری شد.

در مجلس ششم این طرح با مخالفت بنده و مهندس ادب آغاز نشد اما بعد از ما متاسفانه بدون مانعی آغاز گشت وعلی رغم عدم توجیه اقتصادی گوی با لجاجت و رقابت علیرغم مخالفت های زیاد مردم منطقه و فعالان مدنی تکمیل شد اما عده ای ازانسان های مخلص و دلسوز همچنان درپیگیری خود مصر و پافشاری می کنند که منجر به اعتصاب غذا و ضعف و بیماری آنان به ویژه شیرزن اورامان سرکار خانم محمدی شده است. اینجانب ضمن تقبیح عدم توجه مسئولان به خواسته های بر حق مردم منطقه از این فعالان مردمی ودلسوز می خواهم نسبت به اعتصاب خود پایان دهند که هم مردم وهم تاریخ کردستان فداکاری آنان را ثبت خواهد کرد .

برادرتان
جلال جلالی زاده

 

*****

برای عضویت در کانال رسمی تارنمایدکتر جلال جلالی زاده در تلگرام روی لینک زیر کلیک نموده و سپس گزینه اشتراک (Join) را بزنید.

https://telegram.me/jalaljalalizadeh

مطالب مشابه
دیدگاه ها