نمایش نوار ابزار

مظلومیت خانواده شهدا در کردستان

من خودم معتقد به هیچ امتیاز و تمایزی در بین افراد جامعه نیستم، همان گونه که به فضل خداوند رشته ای را که انتخاب نمودم با جدیت وتلاش خودم بدون بهره گیری از هیچ سهمیه ای ادامه دادم و مدیون اساتیدم به ویژه دکتر شیخ الاسلامی می باشم.
اما در صدر اسلام حضرت عمر فاروق معتقد به امتیاز برای صحابه از نظر پیشتازی در انقلاب و مجاهدت ها بودند. اکنون که در ایران امتیازاتی برای ایثارگران در نظر گرفته شده اگر ایثارگران کردستان و وضعیت شغلی و مکانت اجتماعی آنان با دیگر استان ها مقایسه شود تفاوت بسیار زیادی را می بینیم. به عنوان مثال رد صلاحیت فرزندان شهدا و جانبازان در انتخابات مجلس، مهاجرت آنان از کشور، مشکلات خانوادگی و…… در حالی که رهبر فقید انقلاب و مقام رهبری این همه سخنان را در باره رعایت حقوق و جایگاه آنان گفته اند اما علنا به رهنمودهایشان توجه نمی شود!!!!
و چنان مورد بی مهری قرار گرفته اند که ملیجکی مانند خروس بی محل و لمپنی بی عار هر از گاهی برای خودنمایی به افترا و تهمت می پردازند و مورد تشویق قرار می گیرد.
اما مطلب اخیر عزل یکی از فرزندان تحصیلکرده شهدا در پست بخشداری یکی از بخش های کوچک و محروم است که اگر در شهر دیگری می بود حتما وزیر یا سفیر بود . آن هم به جرم شرکت کردن در یک دیدار دوستانه و ملاقات با دوست و فرزند شهید.
راستی اگر نماینده ای که موجب عزل این فرزند شهید شده و یا مسوولانی که از ترس متهم به طرفداری از کاندیدای خاصی شده اند گوشه چشمی به برخی از بخشدار ها و دهیارها که علنا در خدمت کاندیدای دیگری هستند (بنا به شنیده ها) می داشتند با این سرعت این فرزند شهید را عزل می کردند؟
درست است که ما مغضوب واقع شده و حتی از گرفتن امتیاز یک نشریه و یا انتشاراتی محروم شده ایم، اما خدا را خوش نمی آید که با دیگر خانواده های شهدا این گونه رفتار شود . آقایان کاندیداها و مسوولان عزیز شما در سایه فداکاری شهیدان و جانبازان بر این کرسی های قرمز و سبز نشسته‌اید پس قدر فرزندانشان را بدانید.

دیدگاه ها