نمایش نوار ابزار

فتنه محمد رضایی و هشدار به نهادهای امنیتی استان

پس از اعلام کاندیدا شدنم از کانال هایی مطلع شدم که دست های پنهان و آشکار درصدد تخریب شخص اینجانب در صورت تایید شدن می باشند. نظر به اینکه در فضای بی تقوایی هنگام انتخابات همان گونه که درمجلس ششم انجام شد چنین عمل شنیعی را بعید نمی دانستم.
اما هنگامی که ملیجک بیجاری مانند خروس بی محل ناگهان وبدون مقدمه درگروه های مختلف با همکاری برخی ازمسوولان معلوم الحال گروه ها ی مجازی و نیز برخی از کاندیداها که مرا رقیب خود می دانستند پروژه ای را شروع کردند، به سبب فضای ناشی ازانتخابات وشناختی که ازاین آدم داشتم اهمی چندانی به آن ندادم.
اما پس از گذشت چند ماه و رد صلاحیت عادلانه و قانونمدارانه ام از سوی شورای نگهبان و با وجود اعلام صریح ایشان در کوچه خانقاه سنندج در روز انتخابات که ماموریتم تمام شده، من هم از صمیم قلب خوشحال شدم که شخصیت حقیقی مردمان شرافتمند بیجار که به واسطه شخصی با این خصوصیات لکه دار شده ترمیم شود.
اما متاسفانه پس از ادامه پروژه و تداوم شیطنت های این شخص و برخی از گروه ها مطمئن شدم که دست هایی در پشت این قضیه ی ناجوانمردانه قرار دارد که لازم می دانم مطالبی را در جهت تنویر اذهان مردم شریف کردستان و نهادهای مسئول و امنیتی بیان نمایم.
آقای محمد رضایی از همان اوایل مجلس ششم همیشه مترصد فرصتی بود که به نوعی تفرقه و اختلاف در بین مردم و نظام و یا اهل سنت و تشیع و یا کرد و فارس ایجاد نماید که گاهی با زبان کنایه وگاهی به صورت جدی چنین حرکتی را ادامه می داد.اما درظرف چند ماه آینده با تحریک گروه های مختلف و انتساب خود به مرحوم مهندس ادب تلاش می کرد تا مرموزانه باتحریک برخی از افراد احساساتی از زبان آنان اسائه ادبی را بنماید وفضای کردستان را مشوش نماید. پس از شکست این نقشه شروع به تخریب شخصیت های کرد نمود که پس از بی توجهی افراد برنامه دیگری را ادامه داد.
بعد از شکست دراین نقشه شیطانی حمله به علمای اهل سنت وارزش های اسلامی وانقلابی را با وقاحت کامل آغاز کرد که نمونه آن زیر سوال بردن سابقه انقلابی ودینی خانواده اینجانب وتوهین به مرحوم پدرم حاج ملا علی جلالی زاده واستهزاء به شهادت وایثار وجانبازی بود.
پرسشی که از نهادهای امنیتی وقضایی استان دارم این است آیا شما از ایجاد اختلاف دربین مردم وتوهین به ارزش های انقلاب راضی هستید ؟ اگر راضی نیستید پس چرا شش ماه است که در این مورد سکوت کرده اید؟
شاید آقای محمد رضایی پشتش به مسئولان قضایی و امنیتی که همشهری او می باشند گرم است که شش ماه تمام زشت ترین سخنان را در گروه های اجتماعی و مجازی بر زبان می آورد.
چگونه است که به خاطر کشتن یک روحانی مخالف عربستان سفارت آن کشور در ایران آتش زده می شود و میلیاردها تومان خسارت مادی و معنوی به کشور وارد می شود وحیثیت تاریخی و تمدنی ما زیر سوال می رود اما یک شخص آزادانه به خود اجازه می دهد شبانه روز وبا تشویق افراد ضد انقلاب وضد اخلاق به علمای شهید اهل سنت اهانت و توهین نماید.
محمد رضایی که ظاهرا در ستاد آقای کروبی فرد فعالی بوده و پس از حصر ایشان سفرهای متعددی به کردستان عراق و کشورهای اروپایی من جمله هلند و دانمارک داشته ، آیا می تواند بگوید در این سفرها با چه کسانی ملاقات داشته و در کجاها بوده است؟
این هشدار را برای آن نوشتم تا قبل از اینکه پروژه محمد رضایی با تحریک گروه های ضد انقلاب و تکفیری مبنی بر ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی و دیواندره ای و کامیارانی به اتمام برسد آن را خاتمه دهند ونگذارند امنیت استان که ثمره خون مقدس هزاران شهید پاکباز است قربانی امیال بیگانگان شود.
شخصی که به عالم بزرگوار وسید شیعه موسوی لاری با رکیک ترین کلمات حمله می کند ونماینده رهبری را دعوت به انصراف از نمایندگی وبه نوعی انتخاب را مخدوش نشان می دهد وبه حریم عالمان شهید اهل سنت توهین می کند یقینا نه طرفدار نظام است ونه هوادار مردم ونه شیعه است ونه سنی.
وشاید آقای محمد رضایی از این روایت مجعول استفاده کرده که (باهتوهم) یعنی به مخالفانتان بهتان بزنید که اینگونه مایه سرشکستگی مردم دیار گروس وعامل انجام نقشه دشمنان است.
از امروز به عنوان یک فرزند شهید و جانباز و مجتهد و استاد فقه مسئولیت هرگونه توهین و اهانت وتخریب شخصیت خود وخانواده ام را از سوی محمد رضایی متوجه مسئولین استان از شخص استاندار تا رئیس کل دادگستری و مدیر کل اطلاعات دانسته و در ضمن حق شکایت و اعاده حیثیت را از این فرد و افراد و گروه های همکارش برای خود محفوظ می دانم . امید است مسئولان استان با درک درست موضوع جلو گسترش این فتنه انگیزی و تخریب و اهانت به خون شهداء را بگیرند و از تداوم آن جلوگیری نمایند.

دیدگاه ها