نمایش نوار ابزار

عالمان فهیم عامل وحدت اسلامی

در محضر عالمان فهیم بودن ،که درد امت اسلامی را می شناسند وتشخیص می دهند چقدر لذت بخش و امیدوار کننده است.زیرا چنین عالمانی که به دنبال پست ومقامی نیستند واز دین دکانی نمی سازند و گنجی نمی اندوزند ودر خانه ی دین آتشی برنمی افروزند تا مسلمانان ساده در تنور آن بسوزند ،چنین افرادی مانند آفتاب روزند که از تابش خود نسبت به دیگران بخل نمی ورزند ،آری چنین شخصیت هایی می توانند دل ها را به هم نزدیک وذهن هارا نسبت به هم پاک وفاصله هارا کم  وریسمان  وحدت را محکم و منفعت طلبان را از اطراف خود دورسازند.

امروز سخنانی از سیدحسن خمینی در باره اهل سنت  وجایگاه آنان در کشوروحضور در انتخابات و  لزوم به کارگیری آنان در مسؤلیت ها  ونیز اهمیت حقجویی وعدالت ودرمقابل سخنان مولانا عبدالحمید در باره  اهمیت اعتدال وتاکید بر وحدت و  پرهیز از افراطگرایی شنیدم که درفضابی محبت آمیز و مهرانگیز  نوید بخش زندگی مسالمت آمیز در کشور را می دهد که به نظر می رسد عامل مهم بی عدالتی ها، کدو رت ها و جدایی ها  عدم ارتباط وگفتگو و نشناختن یکدیگراست. امید است این ارتباطات بیشتر شود وپنجره امید بروی همه ایرانیان گشوده شود.

دیدگاه ها

    Warning: Use of undefined constant redina_comment - assumed 'redina_comment' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/jalaljal/public_html/wp-content/themes/barad-new/comments.php on line 11
  • مهدی پاسخ به دیدگاه

    سلام. واقعا مشكل ما ايراني ها عدم توانايي در برقراري ارتباط است. من قبل از آشنايي از نزديك با اهل سنت ديدگاه بسيار غلطي نسبت به آنها داشتم اما الان ديدگاه بسيار خوبي به آنها دارم. نيايد از اهل سنت كشور غافل شد. وحدت عملي به هفته وحدت نيست بلكه درگير كردن و سهيم كردن افراد در توسعه كشور فارغ از مذهب (البته مذاهب تاييد شده در قانون اساسي) و نژاد و قوميت آنهاست.