نمایش نوار ابزار

ریزگردها هم سیاسی شد!

فرارو- درحالی که زمان زیادی به انتخابات ریاست جمهوری باقی نمانده است جریان رقیب دولت به شکل عجیبی در تنگنای سیاسی قرار گرفته است، این روزها شرایط خوزستان را دستاویزی برای تخریب دولت قرار داده است و با استفاده گسترده رسانه های خود در تلاش هستند مشکلات اهواز را بر دوش دولت یازدهم بیاندازند.

رسانه های مخالف، اخلاق و انصاف را رعایت کنند
در همین خصوص جلال جلالی زاده نماینده پیشین مجلس در گفت وگو با فرارو گفت: باید در هر مقوله‌ای منتقدان و مخالفان و حتی موافقان دولت انصاف و اخلاق را رعایت کنند. مسئله این نیست که موضوع سیاسی باشد یا فرهنگی، اقتصادی و … مهم این است که از انصاف و حق خارج نشویم. وی ادامه داد: مسئله گرد و غبار در خوزستان و شهرهای جنوب و غرب کشور به دلیل عملکرد دولت به وجود نیامده و یک موضوع منطقه ای است. ضمن اینکه اگر بخواهیم به موضوع، با دید سیاسی نگاه کنیم نباید فراموش کنیم که این اتفاق از دوره دولت دهم آغاز شده است.

این فعال سیاسی افزود: اما ما قصد نداریم به این بحران با دید سیاسی نگاه کنیم و معتقدیم باید در چنین شرایطی سیاسی بازی را کنار بگذاریم و موضوع را به کارشناسان امر بسپاریم تا به‌طور کامل آن را مورد بررسی قرار دهند.

نماینده اسبق کرد و اهل سنت مردم سنندج تاکید کرد: این مسئله برآمده از مشکلات موجود در کشور های همسایه است و با متهم کردن دولت مشکل حل نمی شود. ضمن اینکه این رفتار رسانه ها که به دنبال استفاده سیاسی از بحرانی است که بخشی از هموطنانمان در آن اسیر شده اند، به شدت زشت و غیر اخلاقی است.

جلالی زاده در پایان تاکید کرد: واقعیت این است که عملکرد دولت در خصوص بحران خوزستان به هیچ وجه کم یا اشتباه نبود و دولت آقای روحانی این بحران را نادیده نگرفتند. بنابراین باید مخالفان دولت در نر داشته باشند که نمی توانند از این طریق در انتخابات تاثیرگذار باشند ضمن اینکه مردم ما مردمی فهیم و عاقل هستند به خوبی می دانند که این مسئله نه تنها ساخته مسائل داخلی نیست بلکه هیچ کس به دنبال کوتاهی در حل آن نیست.

کد خبر: ۳۰۶۲۹۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۵ – ۱۴:۴۶

دیدگاه ها