نمایش نوار ابزار

جلال جلالی زاده: تدبیر رهبری به صلاح کشور است/ احمدی نژاد تبعیت کند

852777نماینده اسبق مجلس با اشاره به سخنان رهبر انقلاب اسلامی، گفت: با توجه به الزام فضای حاکم بر کشور به اتحاد و همدلی، این تصمیم یک تصمیم بجا و منطقی است، امید است احمدی نژاد نیز به این پیشنهاد عمل کرده و به جای حضور در عرصه سیاست به سایر حوزه ها ورود کند.
جلال جلالی‌زاده در گفتگو با خبرگزاری خبرآنلاین، با بیان اینکه نمی توان نسبت به فضای انتخاباتی آتی اظهار نظر خاصی کرد، گفت: تا زمانی که رقبای انتخاباتی جناح های مختلف مشخص نشود، نمی توان انتخابات پیش رو را پیش بینی کرد.
وی با بیان اینکه هشت سال حضور احمدی نژاد منجر به تحمیل هزینه های سیاسی و مدیریتی مضاعفی به کشور شد که مردم  و جامعه آن را پرداخت کردند، افزود: از دیگر تبعات جبران ناپذیر زمامداری احمدی‌نژاد، آشفتگی، افزایش بزهکاری اجتماعی، بیکاری، فقر، شکست مدیریتی و ایجاد تنش در روابط بین المللی بود.
این استاد دانشگاه با تأکید بر بجا و مناسب بودن تدبیر و دوراندیشی رهبری مبنی بر عدم حضور احمدی نژاد در انتخابات آتی، تصریح کرد: بیانات و سخنان مهم رهبر انقلاب درباره دیدار با رئیس‌جمهور سابق، علاوه بر اینکه مانع از دوقطبی شدن فضای سیاسی کشور شد، توانست مانع از سوداگری سیاسی برخی افراد سودجو نیز از این مسئله شود.
جلالی زاده با اشاره به اینکه انتخابات اردیبهشت بدون حضور محمود احمدی‌نژاد برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: امید است دولت تدبیر و امید در فرصت باقی مانده تلاش کند تا با تغییر برخی وزرا و استانداران، نسبت به جلب اعتماد بیشتر مردم تلاش کرده و آرامش را در فضای سیاسی کشور حاکم سازد.

دیدگاه ها