نمایش نوار ابزار

جلالی زاده: می توان خرداد ۹۲ دیگری در کشور به وجود آورد

6546341654عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران گفت: نگذارید دیگر شهروندان با صندوق های رای قهر کنند. با همت و تلاش می شود خرداد ۹۲ دیگری را در کشور به وجود آورد.

اعتمادآنلاین – جلال جلالی زاده عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران در پاسخ به پرسش «اعتمادآنلاین» در رابطه با چرایی حضور در انتخابات هفتم اسفندماه گفت: شهروندان ایرانی باید درک کنند که کشورمان در موقعیت خطیری قرار گرفته است و به این جهت بی تفاوتی نسبت به سرنوشت کار درستی نیست.

شهروندان باید بدانند که ورود برخی از افراد به مجلس شورای اسلامی موجب می شود که تجربه مجلس نهم ایجاد شود و با رای ندادن باعث شوند که مجلسی روی کار بیاید که بیشتر از اینکه به فکر منافع ملی و وضعیت مردم باشد، به فکر منافع فردی و جناحی خود باشد.

از شهروندان انتظار می رود تا برای جلوگیری از ایجاد مجلسی مانند مجلس نهم در هفتم اسفندماه در انتخابات شرکت کنند و تلاش کنند که به هر صورت نگذارند مجلس منفعل دیگری در قبال مشکلات مردم در کشور شکل بگیرد.

مردم با رای دادن می توانند مجلسی مستقل اما کارآمد و همراه با دولت را برای پیشبرد اهداف ملی و ایجاد آرامش در کشور ایجاد کنند. شهروندان باید بدانند که رای آنها بسیار تاثیرگذار است و باید از تجربه گذشته که با صندوق های رای قهر می شد و منجر به میدان آمدن افرادی می شد که به فکر جیب خود و دوستان خود بودند درس بگیرند و نگذارند که دیگر شهروندان نیز با صندوق های رای قهر کنند. با همت و تلاش می شود خرداد ۹۲ دیگری را در کشور به وجود آورد.

http://etemaadonline.ir/News/News/124118

مطالب مشابه
دیدگاه ها