نمایش نوار ابزار

جلالی زاده:مردم افراد توسعه‌گرا و توانمند را برای حضور در مجلس انتخاب کنند

IMG_9327یک فعال سیاسی گفت: مردم باید در انتخاب نمایندگان نهایت دقت را به کار برده و افراد توسعه‌گرا و توانمند را روانه مجلس کنند.

جلال جلالی‌زاده در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: انتخاب افراد شایسته، لایق، مردمی و توانمند موجب توسعه و آبادانی کشور و منطقه می‌شود لذا مردم باید آگاهانه و بدون هیچگونه تعصبی در پای صندوق‌های رای حاضر شده و نسبت به انتخاب نماینده خود اقدام کنند.

این فعال سیاسی اظهار کرد: انتخاب افراد ناتوان، نالایق و کسانی که نسبت به انجام وظیفه نمایندگی تعهد کافی ندارند زیان‌های جبران ناپذیری را به جامعه وارد می‌کند.

نماینده اسبق مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نماینده توسعه‌گرا به دنبال احقاق حق مردم است و از سابقه و تجربیات خوبی برخوردار بوده و از وضعیت سیاسی، دینی و ملی اطلاعات کافی دارد و می‌تواند در تحقق مطالبات مردم موفق عمل کند.

وی افزود: مردم کردستان با توجه به محروم بودن و توسعه نیافتگی استان و اینکه مسائلی همچون فقر، اعتیاد، بیکاری و غیره در این استان نسبت به سایر نقاط کشور بیشتر است می‌طلبد با آگاهی و دقت بیشتری نسبت به انتخاب نماینده خود اقدام کنند.

جلالی زاده اظهار کرد: با توجه به اینکه در این انتخابات بزرگان اصلاحات و دلسوزان مردم در کشور بر انتخاب افراد معتدل و دلسوز تاکید دارند لذا باید مردم در انتخاب افراد آگاه، مطلع و آزمون پس داده، نهایت دقت خود را بکار گیرند تا شاهد حضور افرادی آگاه به مشکلات مردم و پیگیر در صحن مجلس باشیم.

وی افزود: اگر انتخاب افراد بر اساس عشیره، قبیله، هم محله‌ای و همشهری بودن و یا بر اساس افکار و اندیشه‌های سنتی بدون توجه به توانمندی و مقتضیات زمان و مکان و نیازها باشد بدون شک از خدمت به توسعه استان و حل مشکلات مردم منطقه باز می‌مانیم .

استان کردستان در مجلس شورای اسلامی شش نماینده دارد.

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هفتم اسفند برگزار می‌شود.

کد خبر: ۸۱۹۶۱۰۹۵ (۵۱۷۰۰۲۸) | تاریخ خبر: ۲۴/۱۱/۱۳۹۴ | ساعت: ۸:۳۹|
مطالب مشابه
دیدگاه ها