نمایش نوار ابزار

به یاد سه قطره خونی که غریبانه در خاک آمریکا بر زمین ریخته شدند

876385ریختن خون از نگاه این جانب متعلق به هر کسی باشد محکوم است، از این نظر محکوم می کنم قطع نهال های خداوند در زمین را .گرفتن جان انسان ها را از سوی هر دولت و هر گروهی را . چرا باید امروز با وجود پیشرفت های سریع اما این گونه بشریت به بربریت برگردد و چرا باید غافل از حسابرسی قیامت که مو را از ماست می کشند این گونه وحشیانه به اعدام و ترور و به سوزاندن و بمباران و تخریب خانه ها و مزارع روی آورده ایم .هم چنان که قبلا گفته ام اوباما ننگ سیاهان است این روزها با چشم پوشی در مقابل جنایت های آدم کشان حکومتی و گروهی فضای نفس کشیدن را بر آزادی خواهان تنگ نموده و باید تاوان سکوت در مقابل جنایت هایی که در حق مسلمین انجام می گیرد بدهد.
بیائیم با کمک به مردم سالاری در روی کره ی زمین و باوزیدن نسیم انسانیت بر روح و روان جوامع و سامان دادن به زندگی پیام آور شادی باشیم .و به روزی بیندیشیم که قدرت خداوند بالاتر از هر قدرتی است.

دیدگاه ها

  Warning: Use of undefined constant redina_comment - assumed 'redina_comment' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/jalaljal/public_html/wp-content/themes/barad-new/comments.php on line 11
 • دانشجو پاسخ به دیدگاه

  اقای دکتر جلالی زاده
  با سلام و تشکر به خاطر مطالب مفید، استفاده می کنیم. بسیار سپاسگزار شما.
  در کل تصویر مثبتی از شخصیت اوباما در ذهن داشتم جدا از سیاست مداریش. لطفا در صورت امکان جواب این سوال راببرای اینجانب ایمیل بفرمایید. چرا اوباما را ننگ سیاهان می دانید؟
  با تشکر و تقدیم احترام