نمایش نوار ابزار

آیة الله جنتی و اتفاقات صدر اسلام

ayatolahh-janatyyنمی دانم جناب آیة الله جنتی این حوادث را یا چشم خود دیده اند یا شنیده اند ؟
من فرض می کنم که ایشان شنیده اند وحوادث تاریخی را به عنوان عبرتی برای درس گرفتن ما که در آن زمان حضور نداشته اند می داند .تا این جای مطلب از تذکر ایشان متشکریم .
اما باید از ایشان پرسید چه اتفاقاتی در صدر اسلام تکرار شده که امروز نباید تکرار شود ؟
بیانات ایشان که در روزنامه ی آفتاب یزد ۱۳۹۴/۵/۱۱ چاپ شده شامل چند نکته ی مهم است : عدم حضور افراد حزب اللهی در مسئولیت ها ، به کارنگرفتن بچه های مخلص وحزب اللهی ،عدم ترس از ملامت ملامت کنندگان، حضور در عرصه ی سیاسی ، سکون وجمود افراد ، موظف بودن بودن به عدم تکرار اتفاقات صدر اسلام .
آقای جنتی فکر نمی کنید که جناب عالی یکی از موانع ورود نیروهای مخلص ، زجر کشیده ،بی ریا ، انقلابی ومتدین وواگذاری مسئولیت به آنان می باشید ؟
حضرت علی (رضی الله عنه ) ارزش حکومت را به اندازه ی سم بزی یا لنگه ی کفشی می دانست وحتی هیچ گونه حقی را از خوارج سلب نکرد . یعنی دنیا وحکومت چنان ارزشی ندارد که به خاطر حفظ آن حق دیگران را ضایع کنی .راستی جنابعالی تاکنون چند حق ،از آن جمله حق بنده را ضایع کرده اید؟
حال که جنابعالی مصمم به دفاع از افراد انقلابی ، مخلص و زجر کشیده و شایسته هستید مطمئنا نمی خواهید جزء کسانی باشید که به حرف خود عمل نمی کنند پس این گوی و این میدان .
آن گونه که می گویند یکی از پسران جناب عالی ….. ولی من جانباز پنجاه در صد وفرزند و برادر شهیدم که تا به حال چندین بار به وسیله ی زیر دستان و مجموعه ی جناب عالی از ورود به مجلس منع شده ام ، حال انتظاری نیست که جناب عالی در راستای دفاع از متدینان ما را وزیر و سفیر نمائید حداقل بگذار که این ملت مظلوم ما را به عنوان نماینده ی خود انتخاب نمایند .
امیدوارم که جناب عالی و معاونت در همین دنیا جواب مرا دهید چون فردا در قیامت (ومن یعمل مثقال ذرة شرا یره)

مطالب مشابه
دیدگاه ها