نمایش نوار ابزار

آیا کردها تروریستند؟

گاهی آدم کلماتی از دهان برخی از افراد مستبد وفاشیست ویا سازمان های مدافع حقوق بشر می شنود که حالش به هم می خورد.

بدبختانه امروز فضای جهانی بر خلاف آنکه باید وسیعتر ومتساهلتر باشد چنان تنگ شده که کسی جرات نمی کنه ازحقوق خودش دفاع کنه ویا حداقل بگوید من هم انسانم ومرا به عنوان شهروند خود بپذیرید. چون فورا اورا متهم به تروریست ودفاع از تروریست ها می کنند.

عجیبتر از آن اگر به نام اسلام ودین وخدا حق انسان ها ضایع شود بیشتر اعصاب انسان را خرد می کند.

صد سال است که کردها درکشور های ترکیه، سوریه وعراق دچار اقسام تبعیضات ضد بشری وسر کوب ها شده اند وحتی هویت وشناسنامه را از آنان گرفته اند، بدترین رفتارهارا با آنان داشته اند. هیچ مسلمانی یک بار نیامد آیه ای از قرآن یا حدیثی از پیامبررا بخواند وبگو ید ای مسلمانان این ملت مسلمان وهمکیش ماهستند، اگر مسلمان نیستند طبق نهج البلاغه انسانند. ولی درعوض شاهد هجمه ها وتوهین ها ی زیادی بوده ایم. ازهمه بدتر هیچ سازمان وحکومت مدعی دموکراسی تا کنون به این همه تراژدی ها اشاره ای نکرده است.

اما اکنون که درسایه تحولات منطقه ای وجهانی کردها تحرکاتی را برای رساندن صدای خود به مردم جهان آغاز کرده اند وند ای خودرا به مردم جهان می رسانند متاسفانه افرادی مانند اردوغان که داعیه جانشینی سلطان محمد فاتح رادارند به جای مراجعه به متون اسلامی از منظر تعصبات جاهلی ونگرش های فاشیستی نه تنها درکشور خود حتی درخارج از مرزهای تحمیلی کردهارا تروریست می نامد وسازمان های حقوق بشری نیزکه تازه از خواب بیدار شده اند کردهارا متهم به پاکسازی نژادی می کنند. واقعا باید به این حاکمان ومدافعان خندید که چگونه امروز حقایق را می پوشانند واز برملا شدن واقعیات خودرا به خواب خرگوشی می زنند. آقای اردوغان وسازمان هیومن رایت یک کمی به درون خودتان بنگرید کردها تروریستند یا حکومت هایی که صد سال است به هویت زدایی کردها وغارت منابع طبیعی و انسانی آنان مشغولند و تا کنون هزاران نفر از بهترین فرزندان این ملت را ازبین برده اند؟ ؟؟؟

دیدگاه ها

    Warning: Use of undefined constant redina_comment - assumed 'redina_comment' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/jalaljal/public_html/wp-content/themes/barad-new/comments.php on line 11
  • شاهو حسینی از پاوه پاسخ به دیدگاه

    http://8pic.ir/images/z5lmiz5ms8t69oaov02c.jpg
    این سند یا میثاق توسط بزرگان پاوه در سال ۱۲۲۸ قمری نگاشته شده و ممهور به مهر ملا حسین قاضی اورامان( هورامان) است که درآن بزرگان پاوه و هورامان خواهان اتحاد در برابر اکراد به گفته آنان خیانت بنیاد و فاسد الاعتقاد شده اند و این سند نشان میدهد که مردم پاوه و هورامان در گذشته خودرا کرد نمی دانستند.