نمایش نوار ابزار

آیا این مجلس عصاره ی فضائل ملت است؟

54345634حوادثی که چند روز قبل در مجلس اتفاق افتاد هم فرح بخش بود و هم غم انگیز .فرح بخش از این جهت که مردم بیشتر دلواپسان را شناختند و بهتر می توانند برای مجلس آینده تصمیم بگیرند که چه کسانی را بفرستند تا آبروی نظام و ملت را نبرند و به جای دلواپس بودن در باره برجام به فکر اشتغال جوانان و ذوب کردن یخ تحریم باشند که موجب سردی روابط خانواده ها و جامعه شده است . و از سوی دیگر آیا مجلس کنونی عصاره فضائل ملت است؟

حوادثی که دیروز در مجلس اتفاق اقتاد تلنگر مهم و شوک بزرگ و تازیانه جانسوزی است که بر روح و روان ملت فرد آمد، هم فرحبخش بود و هم غم گستر ، فرحبخش از این جهت که مردم بدانند و بفهمند در مجلس آینده دچار اشتباه چنین انتخابی نشوند و هم هشداری بود به شورای نگهبان که در نظارت و تائیدها تنها اصل را بر حقوق و آرای مردم و صلاح مملکت بدانند نه هم جناحی و همسوئی. اگر شورای نگهبان این همه دغدغه ی اسلام وایران را دارد به مردم اجازه دهد تا خود انتخاب کنند و عصاره ی فضائل خود را بفرستند تا اگر فردا چنین مسأله ای پیش آمد، رأی دهندگان اظهار شرمندگی کنند.

غم انگیز بود از آن جهت که جای عصاره ی فضائل ملت را چه کسانی اشغال کرده اند که به جای الگو بودن اخلاقی وبحث وگفتگو خبر از کشتن وسیمان می دهند وسخنان آنان به گوش جهانیان می رسد وموجب قضاوت جهانبان در باره ی ما می شود وامروز می بینیم جای کسانی مانند حسین لقمانیان جانباز وداود سلیمانی برادر شهید و رضا یوسفیان آزاده خالی است که رد صلاحیت می شوند و دلواپسان و افراطگرایان جانشین آنان می شوند . و باید گفت :
ای کسانی که برای اخلاق فرزندانتان نگرانید در مجلس آینده کسانی را انتخاب کنید که حد اقل شما را دچار عذاب وجدان نکنند یعنی عصاره ی فضیلت ها باشند و نه ……

برای عضویت در کانال رسمی پایگاه اطلاع رسانی دکتر جلال جلالی زاده روی لینک زیر کلیک نموده و سپس گزینه اشتراک را بزنید.

https://telegram.me/jalaljalalizadeh

مطالب مشابه
دیدگاه ها